O nas

Kosmala, Brygoła, JMRS to Kancelaria z wieloletnim doświadczeniem i niezliczoną ilością zadowolonych Klientów. Wyróżniającą nas cechą jest oferowanie wszechstronnej pomocy prawnej i ogromna troska o interesy reprezentowanych podmiotów.

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą doświadczonych radców prawnych. Wyróżniającą nas cechą jest, wynikające z wieloletniej praktyki, wszechstronne i całościowe podejście do problemów naszych Klientów. Nad każdym z nich pochylamy się z troską i zaangażowaniem. 

Domeną naszej Kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna prawną zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. 

Tworzymy zespół dysponujący ogromnym zasobem ogólnej wiedzy prawniczej a dodatkowo każdy z nas specjalizuje się w wybranej przez siebie dziedzinie co pozwala na wyjątkowo rzetelne świadczenie pomocy, wnikliwą ocenę powierzanych spraw, odpowiedzialne doradztwo oraz skuteczne rozwiązywanie sporów. 

Spośród wielu dziedzin prawa, którymi zajmujemy się w ramach naszej codziennej praktyki,  kilka stało się specjalnością i wizytówką naszej kancelarii. Do dziedzin tych należy zaliczyć: 

  • Prawo rodzinne
  • Prawo nieruchomości
  • Prawo pracy
  • Prawo transportowe
  • Prawo budowlane

W zależności od potrzeb naszych Klientów zapewniamy dodatkowe usługi stale z nami współpracujących specjalistów - adwokatów, notariusza, komorników, doradcy podatkowego, tłumaczy i specjalisty BHP.